بازدید

نت‌یار

کوتاه کردن لینک های شما همراه با کسب درآمد همیشگی‌تان از یکایک آنها
  1. قوانین استفاده از نت‌یار
  2. کوتاه کردن لینک و کسب درآمد از آن
  3. استفاده از نت‌یار برای افزایش بازدید
  4. کسب اطلاعات بیشتر


قوانین و مقررات سایت

تابع قوانین کشور است. بنابراین استفاده از سرویس ما برای سایت‌های غیرقانونی ممنوع می‌باشد. پس چنانچه ما متوجه تخلف بشویم از ادامه همکاری معذور خواهیم شد.

درآمد از کوتاه کردن لینک

۱. برای استفاده از سرویس ما جهت کوتاه کردن لینک‌هایتان - با زدن کلید ثبت‌نام و پر کردن فرم ساده‌ی آن - باید در سایت ثبت نام کنید.

۲. پس از ثبت نام از همان صفحه‌ی اصلی سایت، باید کلید ورود را زده و با وارد کردن نام کاربری و رمز خود وارد پیشخوان بشوید.

۳. در پیشخوان کلید «آغاز کار» را زده و لینک مقصد خودتان را در کادر گذاشته و کلید زیرش را می‌زنید تا لینک کوتاه را به شما نشان بدهد.

۴. لینک کوتاه شده‌ی خود را در وبسایت خود یا هر جایی که ممکن است کلیک شود قرار می‌دهید تا با هر بار کلیک شدن درآمدی به حساب شما گذاشته شود.

۵. شنبه‌ی هر هفته چنانچه درآمد شما به هزار تومان هم رسیده باشد، به شماره حسابی که در پیشخوان ( بخش برداشت) گذاشته‌اید واریز خواهد شد.

۶. از آنجایی که تسویه‌ی حساب ما هفتگی است، نه شما برای به حدنصاب رسیدن صبر چندانی می‌کنید و نه ریسک و نگرانی‌ای چندانی متوجه شماست.

بازدید آوری برای سایت‌ها

۱. برای این کار پس از ثبت نام و ورود به پیشخوان کلید «ثبت سایت» را می‌زنید و در آن بخش فرم را پر می‌کنید.

۲. بسته به هزینه‌ی پرداختی شما به تعداد دفعات تعیین شده، سایتتان برای کاربران سایت‌های همکاری‌کننده با ما نمایش داده خواهد شد.

۳. شما با هر نرم‌افزار یا سایت آمارگیری می‌توانید تغییرات بازدیدکنندگان و اطلاعات آنها را مشاهده کنید. هرچند ما نیز اطلاعات آن را برایتان ایمیل خواهیم کرد.

اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر از همان برگه‌ی نخست نت‌یار، به ما پیام بدهید تا -حداکثر ظرف ۲۴ ساعت - پاسخگوی پرسش‌های شما باشیم.

سیستم بازدیدآوری برای وبسایت‌ها

© copyright netyaar.ir